fuarhakkinda

Fuar Hakkında

“4. Uluslararası İlaç Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı” Pharmaist 25-27 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 10. Salonda sektör profesyonellerini ağırladı.  

Sektöre ait en son ürün ve teknolojilerin sergilendiği, yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin buluşma noktası olan platform; sektörün kimyasal, hammadde ve teknoloji ile ilgili satın alımlarını karşılamak için bir eşsiz bir fırsat sundu. Kimya sektörünün en önemli alt dallarından biri olan ve dünyada hızlı bir büyüme ivmesine sahip global ilaç sektörü, Türkiye’de de üretim kapasitesi ve teknoloji bakımından gelişimini sürdürmektedir. Yaşam bilimleri kapsamında insan sağlığına doğrudan etki eden ilaç sektörü, yüksek Ar-Ge temeline dayanmasıyla dünyada stratejik bir konuma sahiptir.

Rakamlarla Pharmaist 2022

• Pharmaist 2022 Fuarı, 6’sı yabancı katılımcı olmak üzere toplam 28 katılımcı firmaya ve 973’ü yabancı olmak üzere 5.266 profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

Pharmaist 2023’te yerinizi almayı unutmayın!

Siz de Uluslararası İlaç Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri sektörünün bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yerli ve yabancı sektör lideri firmalar arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız 31 Mayıs/01-02 Haziran 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan 5. Uluslararası İlaç Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı Pharmaist 2023’ü kaçırmayın!

Organizatör