Pharmaist 2025

6. Uluslararası İlaç Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknoloji Fuarı sektöre ait en son ürün ve teknolojilerin sergilendiği, yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin buluşma noktası olan platform; 7-9 Mayıs 2025'de sektörün kimyasal, hammadde ve teknoloji ile ilgili satın alımlarını karşılamak için eşsiz bir fırsat sunmaya yeniden hazırlanıyor.

Sektöre ait en son ürün ve teknolojilerin sergilendiği, yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin buluşma noktası olan platform; sektörün kimyasal, hammadde ve teknoloji ile ilgili satın alımlarını karşılamak için bir eşsiz bir fırsat sundu. Kimya sektörünün en önemli alt dallarından biri olan ve dünyada hızlı bir büyüme ivmesine sahip global ilaç sektörü, Türkiye’de de üretim kapasitesi ve teknoloji bakımından gelişimini sürdürmektedir. Yaşam bilimleri kapsamında insan sağlığına doğrudan etki eden ilaç sektörü, yüksek Ar-Ge temeline dayanmasıyla dünyada stratejik bir konuma sahiptir.

Rakamlarla Pharmaist 2023

• 2023 yılında Pharmaist Fuar 227’isi yabancı katılımcı olmak üzere 336 doğrudan katılımcıya, temsil edilen firmaya ve 977’isi yabancı olmak üzere 5.811 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

Pharmaist 2025’de yerinizi almayı unutmayın!

Siz de uluslararası ilaç bileşenleri, hammaddeleri ve teknolojileri sektörünün bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yerli ve yabancı sektör lideri firmalar arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız 7-9 Mayıs 2025 tarihleri arasında düzenlenecek olan 6. Uluslararası İlaç Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı Pharmaist 2025’i kaçırmayın!

Organizatör